Няколко въпроса за кандидатстване в Долна Митрополия!

Всичко за военната авиация в България
Vikis
Регистриран: ср авг 26, 2015 1:25 am

Няколко въпроса за кандидатстване в Долна Митрополия!

Непрочетено мнение от Vikis » ср авг 26, 2015 1:35 am

Здравейте!
Тъй като никой не ми отговаря нито на телефоните посочени към военното училище във Търново или пък на факултета по Авиация в Долна Митрополия. Бих искал да задам въпросите си към Вас а пък дано се намери някой да ми отговори! Ще съм му много благодарен! Сега намерих вашият форум и реших да пиша в него.

1. До колкото знам за Пилот може да се кандидатства до 23 годишна възраст на кандидата. Ако е на повече ставало с писмо-разрешение от министъра! Ако Човека е на 25?
2. След завършване можеш ли да отидеш към Гражданска Авиация?
3. Какви са изпитите Математика и Норми така ли?
4. Щурман-УВД-с какъв изпит се влиза в тази специалност? И после може ли да работиш както Граждански Ръководител Полети? (Искат ли пак възраст?)

Някой може да ме попита щом питаш все за "Гражданската" Авиация защо не караш курс че става по-лесно.
Но това са въпросите ми и моля ако някой е запознат да ми отговори на тях!
Благодаря Ви Предварително!
Поздрави!

Потребителски аватар
Shilo
Регистриран: ср дек 26, 2007 1:22 pm
Контакти:

Re: Няколко въпроса за кандидатстване в Долна Митрополия!

Непрочетено мнение от Shilo » пет авг 28, 2015 8:45 am

Щом искаш да ходиш в гражданската авиация, по-добре завърши нещо цивилно, не се мъчи с военните.

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]
Регистриран: пет окт 05, 2007 8:18 pm

Re: Няколко въпроса за кандидатстване в Долна Митрополия!

Непрочетено мнение от Грозев » пет сеп 25, 2015 4:59 pm

Vikis написа:1. До колкото знам за Пилот може да се кандидатства до 23 годишна възраст на кандидата. Ако е на повече ставало с писмо-разрешение от министъра! Ако Човека е на 25?
Ако имаш вуйчо владика всичко е възможно.
Vikis написа:2. След завършване можеш ли да отидеш към Гражданска Авиация?
Можеш, но какво ще работиш там със 70 - 80 часа на Пилатус?
Vikis написа:3. Какви са изпитите Математика и Норми така ли?
Изпитите се състоят от изпит по математика, проверка за физическа и психическа пригодност, медицинско освидетелстване и тест по английски, френски или немски език.
Vikis написа:4. Щурман-УВД-с какъв изпит се влиза в тази специалност? И после може ли да работиш както Граждански Ръководител Полети? (Искат ли пак възраст?)
ДП РВД пуска постоянно конкурси за ръководители. Искат само висше (каквото и да е) и отлично владеене на английски. Останалото е в твои ръце.
http://www.bulatsa.com/%D0%BE%D0%B1%D1% ... 1%82%D0%B8
Anyone who fights for the future, lives in it today

Отговори