Кандидатстване в Долна Митрополия

Всичко за военната авиация в България
Потребителски аватар
Lion King
Регистриран: чет фев 12, 2009 1:34 pm

Re: Кандидатстване в Долна Митрополия

Непрочетено мнение от Lion King » ср мар 17, 2010 10:14 am

АЛК - Авио Лекарска Комисия
Аватар: Огнян Стефанов

Потребителски аватар
Neno Er
Регистриран: чет юли 17, 2008 1:59 pm

Непрочетено мнение от Neno Er » ср мар 17, 2010 3:35 pm

Белята написа:Гинев. Другия път като ходя на АЛК ще сизирам Дошев, да ти обърне специално внимание.
Беля,
Когато отидеш на АЛК, поздрави д-р Красимира Недева от "фирмата" на д-р Дошев-психото.
Дано още работи там.
чичо Нено
В авиацията което става и в цирка не става.
доработен и подарен от Svetli Georgiev

Потребителски аватар
Байко
Регистриран: вт окт 09, 2007 7:40 pm

Непрочетено мнение от Байко » ср мар 17, 2010 3:47 pm

Доктор Недева се е пенсионирала миналата година.
... И днес, когато бурята бушува
над дългата и пуста полоса,
тя пее песента на Вевесаря
със вятъра отишъл на война.
Изображение

Белята
Регистриран: съб ное 14, 2009 4:59 pm

Непрочетено мнение от Белята » ср мар 17, 2010 8:41 pm

Няма я вече, има нови бройки. АЛК Алкохол и Леки Каки

Потребителски аватар
Pitbull
Регистриран: чет юли 24, 2008 5:02 pm

Непрочетено мнение от Pitbull » нед мар 21, 2010 9:54 am

Mario_Shinobi написа:Благодаря много за инфото :wink: Това нещо на врата ми (татуировката) ще ми попречи ли?
(виж снимката)
Изображение :shock:
Според мен ше ти попречи,аз миналата година ходих във военна болница в Сливен,станах кадрови войник в 61-ва Стрямска механизирана бригада и лекарките ме попитаха имаш ли татуировки и белези,смятам,че ще те скъсат още на медицинския

Белята

Непрочетено мнение от Белята » пон мар 22, 2010 12:07 pm

Пълни глупости. Няма никакъв проблем с татуировките. Питат те дали имаш белези и татуировки ако случайно настъпиш мина и после трябва да те индентифицират. Има доста авиатори със татуировки.

Mario_Shinobi
Регистриран: пон яну 04, 2010 10:43 pm

Непрочетено мнение от Mario_Shinobi » пон мар 22, 2010 6:19 pm

:? Хааах, гадна работа . Дано не си прав че ако се бъхтя да вляза и накрая заради една детска тъпащина от девети клас не вляза ет тогава вече много ще се разочаровам.Е то ако е така крема за премахване на татуировката струва 200лв и премахва за седем месеца-да се насочвам ли на там?Също съм се нашарил и от двете страни по ребрата, но това е под дрехите така, че се надявам поне това да не вляе.Поздрави
неуспял кандидат пилот-летец

Потребителски аватар
Shilo
Регистриран: ср дек 26, 2007 1:22 pm
Контакти:

Непрочетено мнение от Shilo » пон мар 22, 2010 7:58 pm

Сам си решавай. Българският офицер не трябва да е бостанско плашило!

Белята

Непрочетено мнение от Белята » пон мар 22, 2010 9:44 pm

Shilo написа:Сам си решавай. Българският офицер не трябва да е бостанско плашило!
:D Ти в кой век живееш? познавам доста офицери без татуировки детоса без топки. Мисля, че второто е по-зле.
Пич, готви се за изпитите както трябва пък каквото сабя покаже. Със сигурност няма да ти навреди и да се "прецакаш"

Николов
Регистриран: съб дек 19, 2009 10:01 pm

Непрочетено мнение от Николов » пет апр 30, 2010 9:09 am

Преди известно време в наредбата или някъде в сайта на НВУ забелязах че убочението като курсант се води за кадрова военна служба. Истина ли е това и може ли малко пояснение ? :)

geri
Регистриран: съб май 15, 2010 9:54 pm

kandidatstvane

Непрочетено мнение от geri » съб май 15, 2010 10:55 pm

zdraveite iskam da popitam kakvi sa izpitite za kandidatstvane v vvs dolna metropoliq mnogo 6te sam blagodarna nqkoi ako mi kaje za6toto smqtam da kandidastvam tam ,a pak neznam po kakvo da se podgotvqm

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]
Регистриран: пет окт 05, 2007 8:18 pm

Re: kandidatstvane

Непрочетено мнение от Грозев » нед май 16, 2010 12:48 am

geri написа:zdraveite iskam da popitam kakvi sa izpitite za kandidatstvane v vvs dolna metropoliq mnogo 6te sam blagodarna nqkoi ako mi kaje za6toto smqtam da kandidastvam tam ,a pak neznam po kakvo da se podgotvqm
Изчети това много подробно и внимателно :arrow: http://www.md.government.bg/bg/document ... H1_NVU.pdf
Там ще намериш отговори на повечето ти въпроси. Ако има нещо допълнително, питай.

ПП
Писането на кирилица е задължително.
Anyone who fights for the future, lives in it today

Mario_Shinobi

Непрочетено мнение от Mario_Shinobi » пет юни 04, 2010 10:48 am

Привет, отново съм аз :) . От известно време насам взех да чета и търся новини около военната ни авиация, просто с цел информиране с какво съм се захванал. От всичко което изчетох две неща изпъкват най-много в главата ми : 1-во До 5-10 години в България ще има огромен глад за военни пилоти; 2-ро Българските ВВС ще се модернизират до 2013г. Таа...ако тези две неща са истина....ако трябва подметките ми и химикалката на изпитите пушилка ще вдигат :D :D :D .И още нещо. Някой може ли да ми обясни тренировка ли е за издържане на претоварвания въртенето на детска въртележка с бясна скорост до повръщане :shock: ? Извинявам се ако въпроса е глупав. Поздрави на всички

Потребителски аватар
Jack Bauer
Регистриран: ср окт 03, 2007 9:25 pm

Непрочетено мнение от Jack Bauer » пет юни 04, 2010 10:50 am

Оптимист си, това принципно не е лошо, но не прекалявай с него ;)

Mario_Shinobi

Непрочетено мнение от Mario_Shinobi » пет юни 11, 2010 9:48 am

Абе за оптимист...виж не знам, но за пре-ентусиазиран да :D . Просто над главата ми всеки ден прелитат Еврофайтъри на около 300м (предполагам :? ) - кой на форсаж кой без форсаж...та този ентусиазъм даже ме накара да хвана колелото и да търся италиянската авиобаза (която не знаех къде се намира) и след 2 часа въртене най - накрая я открих. Като паметници пред администрацията са сложени два Ф-5 :shock: сочещи небето, а на главния портал имаше паметник на Ф-86 Сейбър с много и интересен камуфлаж - много тъмно синьо със бели ленти по дължина на фюзелажа. След това скришом се каширах от към края на пистата, естествено извън оградата и след около 30 мин. дойдоха чичковците да си ме изгонят както си пише по книгите. Но това още повече ме пали :wink: . И честно да си кажа, момичетата вече ме игнорират, защото много говоря за самолети :lol: . Та ето защо може да ме спрягате като оптимист,ентусиаст и т.н. В крайна сметка в тази професия ако не си луд - значи не си нормален.

Поздрави на всички и се извинявам на модераторите предварително - ако сметнат поста ми за спам да го ирейснат

Потребителски аватар
Shilo
Регистриран: ср дек 26, 2007 1:22 pm
Контакти:

Непрочетено мнение от Shilo » пет юни 11, 2010 12:17 pm

Mario_Shinobi, на колко години си?

ketal
Регистриран: съб окт 18, 2008 12:59 pm

Непрочетено мнение от ketal » пет юни 11, 2010 3:07 pm

Mario_Shinobi написа:Абе за оптимист...виж не знам, но за пре-ентусиазиран да :D . Просто над главата ми всеки ден прелитат Еврофайтъри на около 300м (предполагам :? ) - кой на форсаж кой без форсаж...та този ентусиазъм даже ме накара да хвана колелото и да търся италиянската авиобаза (която не знаех къде се намира) и след 2 часа въртене най - накрая я открих. Като паметници пред администрацията са сложени два Ф-5 :shock: сочещи небето, а на главния портал имаше паметник на Ф-86 Сейбър с много и интересен камуфлаж - много тъмно синьо със бели ленти по дължина на фюзелажа. След това скришом се каширах от към края на пистата, естествено извън оградата и след около 30 мин. дойдоха чичковците да си ме изгонят както си пише по книгите. Но това още повече ме пали :wink: . И честно да си кажа, момичетата вече ме игнорират, защото много говоря за самолети :lol: . Та ето защо може да ме спрягате като оптимист,ентусиаст и т.н. В крайна сметка в тази професия ако не си луд - значи не си нормален.

Поздрави на всички и се извинявам на модераторите предварително - ако сметнат поста ми за спам да го ирейснат
Както се спомена в този форум
-"Ще дойде време да си спомняме колко много авиация сме имали през 2010" ;(
РУД на максимал.

Mario_Shinobi

Непрочетено мнение от Mario_Shinobi » пет юни 11, 2010 4:44 pm

Shilo написа:Mario_Shinobi, на колко години си?
на 20, проблем ли е :?

'' Както се спомена в този форум
-"Ще дойде време да си спомняме колко много авиация сме имали през 2010" ;( '' - извинявам се, това не успях да го разбера :|

Потребителски аватар
HORNISE
Регистриран: чет окт 04, 2007 10:14 am
Контакти:

Непрочетено мнение от HORNISE » пет юни 11, 2010 5:23 pm

:-) Похвален младежки ентусиазъм.

С горната реплика имат предвид, че военната ни авиация е на затриване...
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение

Потребителски аватар
Pitbull
Регистриран: чет юли 24, 2008 5:02 pm

Непрочетено мнение от Pitbull » съб юни 12, 2010 6:00 pm

Марио,с математиката как си :mrgreen:

Отговори