Абонаменти

Раздел посветен на българското авиационно списание АЕРО.
Място за анонси за предстоящи броеве, въпроси и предложения към редакцията и други подобни.
4i4ko_torbalan
Регистриран: чет юли 03, 2008 2:04 pm

Абонаменти

Непрочетено мнение от 4i4ko_torbalan » пон дек 15, 2008 10:25 pm

едно кратко питане.
абонамента както публикуванев списанието е директен към вас, но
как става - първо плащането в банката и след това обаждане на посоченият телефон за посочване на точният адрес или обратно.

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]
Регистриран: пет окт 05, 2007 8:18 pm

Re: Абонаменти

Непрочетено мнение от Грозев » съб дек 20, 2008 10:41 pm

4i4ko_torbalan написа:как става - първо плащането в банката и след това обаждане на посоченият телефон за посочване на точният адрес или обратно.
Принципно няма значение, което от двете действия се прави първо.
Все пак абонамента е потвърден след като видим превода в банката, така, че май най-добре е обаждане веднага след или малко преди превода на сумата.
Anyone who fights for the future, lives in it today

Потребителски аватар
Almasy
Регистриран: пет юли 25, 2014 4:21 pm

Непрочетено мнение от Almasy » вт сеп 30, 2014 2:09 pm

Питане и от мен (не можах да видя никъде информация, а е възможно и да не съм догледал) - мога ли как мога да платя абонамента за цялата следваща година отсега (обаче не електронния вариант - аз си харесвам древните печатарски изделия :D ) онлайн примерно с карта VISA? Устройва ме и с Борика.
Че ходенето по банки бая усложнява нещата, а аз работя на 3 места......И трябва да си взема отпуск едва ли не, че да сваря банка в работното и време.....
Имам и интернет банкиране, и така мога да пратя пари, ама как да дам адрес в случая.....Мисля, че освен основание за превода, друго там няма как да дам като информация.

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]

Непрочетено мнение от Грозев » вт сеп 30, 2014 6:39 pm

Almasy написа:Питане и от мен (не можах да видя никъде информация, а е възможно и да не съм догледал) - мога ли как мога да платя абонамента за цялата следваща година отсега (обаче не електронния вариант - аз си харесвам древните печатарски изделия :D ) онлайн примерно с карта VISA? Устройва ме и с Борика.
Че ходенето по банки бая усложнява нещата, а аз работя на 3 места......И трябва да си взема отпуск едва ли не, че да сваря банка в работното и време.....
Имам и интернет банкиране, и така мога да пратя пари, ама как да дам адрес в случая.....Мисля, че освен основание за превода, друго там няма как да дам като информация.
Привет.
Нещата може да ги оформим така - превод на банковата ни сметка (щом имаш интернет банкиране, няма да има грижи) и адрес на мейла на списанието или тук на лично съобщение.

Потребителски аватар
Almasy

Непрочетено мнение от Almasy » вт сеп 30, 2014 6:53 pm

Грозев написа: Нещата може да ги оформим така - превод на банковата ни сметка (щом имаш интернет банкиране, няма да има грижи) и адрес на мейла на списанието или тук на лично съобщение.
Чудесно.

Потребителски аватар
Almasy

Непрочетено мнение от Almasy » вт сеп 30, 2014 7:19 pm

Току що пуснах превода.
Тъй като банката е друга, може да не стане за секунди, но така или иначе трябва да се получи.
Сега ще пусна на лична и на майла данните си.
Поздрави.

Потребителски аватар
Almasy

Непрочетено мнение от Almasy » ср окт 22, 2014 10:56 am

Благодаря за бързата реакция.
Вече получих първия брой. :D

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]

Непрочетено мнение от Грозев » съб окт 25, 2014 1:21 am

Almasy написа:Благодаря за бързата реакция.
Вече получих първия брой. :D
Това ни е работата. Ако имате проблеми, пишете.

Потребителски аватар
Almasy

Непрочетено мнение от Almasy » нед окт 11, 2015 10:33 am

Грозев, какво става - писах ти отдавна на лична, но явно въобще не отразяваш (виждаш).
Искам само да знам, дали с подновяването на абонамента ми всичко е наред - парите са приведени както и предния път чрез интернет банкиране и гледам са изтеглени, така, че раутата трее да е опечена....
Ама потвърди все пак де :roll:

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]

Непрочетено мнение от Грозев » пон окт 12, 2015 10:22 pm

Almasy написа:Грозев, какво става - писах ти отдавна на лична, но явно въобще не отразяваш (виждаш).
Искам само да знам, дали с подновяването на абонамента ми всичко е наред - парите са приведени както и предния път чрез интернет банкиране и гледам са изтеглени, така, че раутата трее да е опечена....
Ама потвърди все пак де :roll:
Здравей,

Нещо форума не ме известява както трябва за лични съобщения.
Да, парите са получени още на 8 октомври и всичко е наред. Следващият път най-добре на телефоните и мейлите, които са в списанието :)

Потребителски аватар
Almasy

Непрочетено мнение от Almasy » ср окт 14, 2015 4:45 pm

Благодаря

Отговори