Предложение за тема в списанието.

Раздел посветен на българското авиационно списание АЕРО.
Място за анонси за предстоящи броеве, въпроси и предложения към редакцията и други подобни.
qm_hora
Регистриран: съб авг 09, 2014 8:33 pm

Предложение за тема в списанието.

Непрочетено мнение от qm_hora » съб авг 09, 2014 8:35 pm

Добър ден. Днес се разрових в интернет по една тема, но ще ми е много по-интересно да я видя в списанието. Става въпрос за британските стратегически бомбардировачи. От години следя авиационната преса в страната, но не съм попадал на статия, която да обхваща атомната авиация на острова. Мисля, че ще е интересна тема и за другите читатели.
ПС: когато се разрових видях, че всички самолети са направени за Проект V. Би било интересно да видим статия именно за този проект и съдбата на участниците в него.

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]
Регистриран: пет окт 05, 2007 8:18 pm

Re: Предложение за тема в списанието.

Непрочетено мнение от Грозев » пон авг 11, 2014 11:40 pm

qm_hora написа:Добър ден. Днес се разрових в интернет по една тема, но ще ми е много по-интересно да я видя в списанието. Става въпрос за британските стратегически бомбардировачи. От години следя авиационната преса в страната, но не съм попадал на статия, която да обхваща атомната авиация на острова. Мисля, че ще е интересна тема и за другите читатели.
ПС: когато се разрових видях, че всички самолети са направени за Проект V. Би било интересно да видим статия именно за този проект и съдбата на участниците в него.
Това си го записваме за по-нататък!

ПП
Моля те, не яж потребителите, че са ни скъпи.
Anyone who fights for the future, lives in it today

Потребителски аватар
Almasy
Регистриран: пет юли 25, 2014 4:21 pm

Re: Предложение за тема в списанието.

Непрочетено мнение от Almasy » чет апр 21, 2016 3:29 pm

Ще ми интересно да прочета в авиационно списание (а не в стандартни медии, които обикновено са смесица от полуистини и фантазии) за:
- последните години на Балкан и последвалото й загробване
- малко повече за катастрофите на LZ-TUR и LZ-TUB (информацията в нета е в смешен обем)

BTW, благодарско за статията за катастрофата на борд СССР-77102 - ето това се казва изчерпателна и адекватно написана статия. Толкова съм се ровил по въпроса, такива невероятни глупости съм изчел (то и в специализираните сайтове обикновено има за съжаление едва по 5-6 изречения всъщност, дивотиите са написани на други места), почти бях изгубил надежда да открия нещо повече (и конкретно).

Отговори