DCS: A-10C Warthog

За любителите на компютърните авиосимулатори
Кало
Регистриран: пон окт 08, 2007 11:20 pm

DCS: A-10C Warthog

Непрочетено мнение от Кало » съб апр 09, 2011 10:05 pm

Пробвахте ли я вече, и как е според вас? Боли ме ръката само от тренировъчните мисии. щото ме мързи да бъзикам тримерите. Симулаторът е уникално добър, ИМХО. Интересно, но върви горе-долу добре на доста остарялата ми машина. Залага ново, много по-високо ниво, дори от Флейминг клифс 2. И иска много, ама много време за усвояване, а и бая четене.

сайт - http://www.digitalcombatsimulator.com/e ... hog/#14581

може да се купи оттам срещу 60-тина долара (сваля се), за хората без достатъчно средства - в съответните торент сайтове.

Потребителски аватар
=RvE=Tito
Регистриран: пон окт 08, 2007 2:29 pm
Контакти:

Re: DCS: A-10C Warthog

Непрочетено мнение от =RvE=Tito » нед апр 10, 2011 12:22 am

Бегли впечатления - напуснах бета тест екипа на ЕД миналата година, докато А-10 беше в късна алфа/ранна бета фаза и беше mission impossible за моя компютър. Ясно, че релийзната версия е оптимизрана и ще върви, но не съм я пробвал. Нямам и особено желание, А-10 просто не ме грабва, въпреки че знам за какво ниво на моделиране става въпрос. Ка-50+FC2 ми стигат за момента, в редките моменти когато се пускам из виртуалните небеса. Да видим следващия модул за DCS, там очакванията са големи, защото много ми се струва, че ще е F/A-18.
"See, to me that's a stupid instrument. It tells what your angle of attack is. If you don't know you shouldn't be flying." - Chuck Yeager, from the back seat of F-15D at age 89.
=RvE=

Кало
Регистриран: пон окт 08, 2007 11:20 pm

Непрочетено мнение от Кало » нед апр 10, 2011 6:52 pm

Може би все пак F/A-18E

Потребителски аватар
=RvE=Tito
Регистриран: пон окт 08, 2007 2:29 pm
Контакти:

Непрочетено мнение от =RvE=Tito » пон апр 11, 2011 10:20 pm

Надали.. Предвид факта, че за моделирането както на Ка-50 така и на А-10С са имали достъп до класифицирана информация, не виждам как ще се докопат до каквото и да е за F/A-18E. Най-вероятно А или С.
"See, to me that's a stupid instrument. It tells what your angle of attack is. If you don't know you shouldn't be flying." - Chuck Yeager, from the back seat of F-15D at age 89.
=RvE=

Потребителски аватар
Airbuster
Регистриран: чет окт 18, 2007 8:14 am
Контакти:

Непрочетено мнение от Airbuster » ср апр 13, 2011 10:00 pm

И аз успях да пробвам последния модул на DCS серията преди няколко дена. На прима виста - определено доста по-приятна е станала графиката и при това ми върви по-добре от FC2 !!!. Браво на ED за оптимизацията. Иначе А-10C се пилотира приятно, но честно казано нивото на комплексност на симулацията е леко плашещо. Единственото, което успях да разуча за 1-2 часа летене, беше как да стрелям с оръдието. Поне аз лично нямам толкова време да навлизам в такива детайли и подробности, които се изискват да знаеш в този симулатор, за да извършваш на вид елементарни операции. За мен на първо място е усещането/симулацията на летене и достоверната употреба на оръжие и FC2 ми дава точно това, без да се налагам да изучавам комбинации от 20 бутона за да пусна 1 бомба. Но все пак употребата на JDAM ми е доста любопитна, така че рано или късно ще го разуча това чудо.

За следващият DCS модул - официялно ED твърдят: "fixed wing US fighter". Иначе разни фенове са успели да открият, че ED са регистрирали домейн-а: http://www.f-18c.com

http://www.whois.net/whois/f-18c.com

Въпреки, че се надявах да е Ф-16 и симулатор на флотската авиация няма да е зле.

aviofan94
Регистриран: вт ное 23, 2010 6:24 pm

Непрочетено мнение от aviofan94 » съб апр 16, 2011 7:20 pm

На мен лично много ми хареса, въпреки че съм много зелен в истинските симулатори. Особено добре са направени тренировъчните мисии. Засега съм стигнал до кацането, но имам проблем с ILS-а. Не мога да получа сигнал...

Отговори