Моля за мнението ви!

За любителите на компютърните авиосимулатори
Потребителски аватар
TheEraser
Регистриран: вт юни 14, 2011 7:03 pm

Моля за мнението ви!

Непрочетено мнение от TheEraser » вт юни 14, 2011 7:18 pm

Здравейте, това е първият ми пост тук. От доста време имам влечение по тези бойни летателни машини но както и да е да минем към въпроса от доста време търся боен симулатор но с добра графика и възможна игра само с keyboard моля дайте вашите фаворити по следните изисквания:
1. Добра графика от към текстури и кокпит
2. Наистина добра летателна смулация
3. За предпочитане е да има разнообразни бойни изтребители ако не нещо от подобието на F/A 18E, F-16, F-18c и т.н.
4. Играта само с keyboard да е възможна

p.s. Надявам се на наистина добри предложения, Благодаря предварително! :)

Потребителски аватар
Airbuster
Регистриран: чет окт 18, 2007 8:14 am
Контакти:

Re: Моля за мнението ви!

Непрочетено мнение от Airbuster » чет юни 16, 2011 1:48 pm

Пробвай, Wings Over Europe/Israel/Vietnam и Strike Fighters сериите.

Потребителски аватар
TheEraser

Непрочетено мнение от TheEraser » чет юни 16, 2011 5:51 pm

Airbuster написа:Пробвай, Wings Over Europe/Israel/Vietnam и Strike Fighters сериите.

Благодаря! Сега ще пусна да свалям и едно въпросче като експанжън ли е серията или просто отделни части? Добре де два ще са.. :oops: Има ли мултиплеър?

Потребителски аватар
Shilo
Регистриран: ср дек 26, 2007 1:22 pm
Контакти:

Непрочетено мнение от Shilo » чет юни 16, 2011 10:03 pm

Без джойстик не звучи сериозно и по-добре не се занимавай с бойни симулатори. За около 30-40лв можеш да си купиш някакъв като за начало и тогава да говорим пак по въпроса за заглавията на игрите.

Потребителски аватар
TheEraser

Непрочетено мнение от TheEraser » пет юни 17, 2011 10:34 am

Shilo написа:Без джойстик не звучи сериозно и по-добре не се занимавай с бойни симулатори. За около 30-40лв можеш да си купиш някакъв като за начало и тогава да говорим пак по въпроса за заглавията на игрите.
хаха точно това осъзнах и аз вчера минах през пулсар да видя за "LockOn: Flaming Cliffs 2" разбира се я нямаше но това е друг въпрос след което минах през техно маркета и там намерих едно не лошо попълнение като за 25лв. :) и тези дни ще се разходя пак да го взема надявам се да ми свърши работа като за начинаещ :) тъй че можеш да дадеш някое мнение и евентуално ако си добър в тези симулатори можеш да дадеш някой и друг урок хаха

Потребителски аватар
TheEraser

Непрочетено мнение от TheEraser » вт юни 21, 2011 5:23 pm

А сега сериозно имам доста въпроси и нужда от помощ ако някой желае да ми стане инструктор :D [LockOn:Flaming clifs 2] скайп: eraser_9

Отговори