Чужди езици

За новини, съобщения, проблеми и въпроси свързани с Форума
Потребителски аватар
verigite
Регистриран: ср фев 03, 2010 4:15 pm

Чужди езици

Непрочетено мнение от verigite » нед май 02, 2010 7:53 pm

Привет,

Искам да споделя едно мое наблюдение!
Забелязвам че във форума много постове са на английски и руски което въпреки че ги знам прекрасно ме дразни изключително много. Въпреки че си прочитам всичко и всяка статия лека полека и с голямо удоволствие....просто като стигна пост на английски и руски ги пропускам колкото и важна информация да носят.
Член съм и на друг форум свързан с професията ми и мога да ви споделя че там независимо че се чете и от чужденци, чуждите езици не се толерират.
Мога също да ви споделя че когато пускам информация взета от чуждестранни източници се старая винаги да я преведа и чак тогава я поствам на БЪЛГАРСКИ!!!!
Искам още веднъж да изразя безкрайното си уважение към този форум и моля да ме разберете правилно.
За мен е удоволствие след работа да седна и да си прочета някоя тема.......но не на език които въпреки че го знам не ми е приятен защото е чужд.

Поздрави,
Изображение

Потребителски аватар
Airfan
Регистриран: ср окт 03, 2007 4:26 pm
Контакти:

Re: Чужди езици

Непрочетено мнение от Airfan » нед май 02, 2010 10:22 pm

verigite написа:Привет,

Искам да споделя едно мое наблюдение!
Забелязвам че във форума много постове са на английски и руски което въпреки че ги знам прекрасно ме дразни изключително много. Въпреки че си прочитам всичко и всяка статия лека полека и с голямо удоволствие....просто като стигна пост на английски и руски ги пропускам колкото и важна информация да носят.
Член съм и на друг форум свързан с професията ми и мога да ви споделя че там независимо че се чете и от чужденци, чуждите езици не се толерират.
Мога също да ви споделя че когато пускам информация взета от чуждестранни източници се старая винаги да я преведа и чак тогава я поствам на БЪЛГАРСКИ!!!!
Искам още веднъж да изразя безкрайното си уважение към този форум и моля да ме разберете правилно.
За мен е удоволствие след работа да седна и да си прочета някоя тема.......но не на език които въпреки че го знам не ми е приятен защото е чужд.

Поздрави,
Между другото и аз съм на същото мнение.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
http://www.gpetkov.com - авиационна фотография.
Моите снимки в airplane-pictures.net
Моите снимки в airliners.net

Потребителски аватар
HORNISE
Регистриран: чет окт 04, 2007 10:14 am
Контакти:

Re: Чужди езици

Непрочетено мнение от HORNISE » пон май 03, 2010 8:33 am

Аналогичен случай и у наше село.
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение

Отговори