Против или за участието на М. М. във форума?

За новини, съобщения, проблеми и въпроси свързани с Форума

Изключване на М.М. от форума завинаги.
3
60%
Да остане и да се направи забележка на някой за отношението към него.
2
40%

Общо гласове: 5

Потребителски аватар
Марко Марков
Регистриран: съб мар 29, 2008 11:27 am
Контакти:

Непрочетено мнение от Марко Марков » съб окт 30, 2010 2:59 pm

Тъй, като ми омръзна едно лице да се прави на господ и да се опитва да манипулира форумът, а не само него, ще задам въпрос. Ще постъпя, както постъпи един не много предвидлив политик Ф. Д. и поиска вот на доверие.

Потребителски аватар
airjohn
Регистриран: пон май 17, 2010 10:30 pm

Re: Против или за участието на М. М. във форума?

Непрочетено мнение от airjohn » съб окт 30, 2010 6:29 pm

Не те познавам, но не виждам как можеш да се сравняваш с един министър председател.Във всяка общност има неписани правила които всеки спазва или напуска в случай че не му изнася.Участието в една или друга група е привилегия, а не задължение.
When once you have tasted flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward,
for there you have been, and there you will always long to return.

LEONARDO DA VINCI

Потребителски аватар
BDG
Регистриран: вт дек 30, 2008 6:27 pm

Непрочетено мнение от BDG » съб окт 30, 2010 10:15 pm

Марко Марков написа:Тъй, като ми омръзна едно лице да се прави на господ и да се опитва да манипулира форумът, а не само него, ще задам въпрос. Ще постъпя, както постъпи един не много предвидлив политик Ф. Д. и поиска вот на доверие.
Без да го приемаш като заяждане, обикновено като се прави анкета се оставя възможност за повече отговори, а не само ,,за" и ,,против". Би могъл да добавиш като възможни отговори например:
- М. М. да остане във форума и да обърне внимание на всички забележки правени му досега;
- Нямам мнение;
и други.

Потребителски аватар
Марко Марков
Регистриран: съб мар 29, 2008 11:27 am
Контакти:

Непрочетено мнение от Марко Марков » съб окт 30, 2010 10:27 pm

BDG написа:
Марко Марков написа:Тъй, като ми омръзна едно лице да се прави на господ и да се опитва да манипулира форумът, а не само него, ще задам въпрос. Ще постъпя, както постъпи един не много предвидлив политик Ф. Д. и поиска вот на доверие.
Без да го приемаш като заяждане, обикновено като се прави анкета се оставя възможност за повече отговори, а не само ,,за" и ,,против". Би могъл да добавиш като възможни отговори например:
- М. М. да остане във форума и да обърне внимание на всички забележки правени му досега;
- Нямам мнение;
и други.
Аз не мога да издържам вече, един човек да ме тормози повече от четири години. Нямам никакви претенции, за знанията си в авиацията, но не мога да търпя, когато пише глупости. Ако искаш пусни друга анкета, мен доста ми е "накипяло". Чудя се, къде ще се крие след нова година, когато много от написаното от мен, може да се окаже по страниците на вестниците?

Потребителски аватар
Грозев
[Site Admin]
Регистриран: пет окт 05, 2007 8:18 pm

Непрочетено мнение от Грозев » съб окт 30, 2010 11:14 pm

Марко, хайде стига вече, че ми писна! Не можеш да разиграваш целия форум да гласува в някакви непрестанни анкети - да напусна ли, да пусна ли тази тема, ала-бала. Не може вечно да създаваш конфликти, вечно да обиждаш, вечно все някой точно теб да обижда и прочие.
Апелирам да бъдеш повече като останалите стотина потребителя на този форум - мирно и тихо да си четеш, даваш мнения, водиш диалог и да не създаваш около себе си някакво постоянно напрежение. Така, че съвсем чистосърдечно ти давам следните съвети:
1. Форумът е място за забавление, прекарване на свободното време и прочие. Не го възприемай прекалено на сериозно, защото това не води до нищо добро.
2. Въздържай се от излишни пререкания надхвърлящи добрият тон. Тук трябва да призная, че имаш известен напредък.
3. Преди да пуснеш дадена информация във форума се запитай, дали има други поне 10 човека на които това ще е интересно. Ако отговорът е "не", по-добре не го пускай.

А темата е безсмислена и се заключва!
Anyone who fights for the future, lives in it today

Заключена