Смях в залата

За новини, съобщения, проблеми и въпроси свързани с Форума
Wild_Fire
Регистриран: чет май 24, 2012 8:23 am

Смях в залата

Непрочетено мнение от Wild_Fire » пет май 25, 2012 1:47 pm

Онзи ден си намерих, нещо доста интересно, докато търсих други работи...
аз знам ного за теб дека лопаш и лопаше в онее форум на криле нет и как сички ти беха набрали и штеха да та гепат за бой.лорда беше побеснел и с него и кеша искаха да та ритат оти ти надроби голема пупара.ама владо ех евала на тва момче ного разбран вика стига сте са ежили двамата ми идете и му ударете по един шамар на миронов оти да не лопа ного.тва беши на събирането на моделистите и там беха сички и лорда дека е прецедатела на моделистите и кеша неговее пумошник и владо дека само с тва са занимава те нали направиа срешщта на велико търново и аз бех там и лорда вика пак за теб ами дека е миронов а аз па ни та знаих ама та бех видел оти влизаше с онее псивдоник пико едно а после в другее форум мавариен маркуч и лорда вика кат го фана мамицата да му е жална а аз викам абре тоо дека са пиши авариен маркуч ли бре а кеша вика същее същее и аз имам да го джелата.а па владо пак ги успокоява он вика е срам за моделистите ама ни го биите оти то момчето е збъркано.и аз бех там и сичко чух таме беха десетина чиляка само моделисти и накрая аз скажувам на лорда абре венци оти искате да го гоните аварииния маркуч а он вика ами тва е петко миронов по известен кат пико 1 он е долкоз долин че зарад него за малко форума на криле нет да го закриат и то добре че го преместиха и петко миронов банааа ама форума едвам уцеля.е тва знам ама знам и ошщте ного нешщта за теби и кат доде време сичко ша испиша да си видиш и ти кирливата риза на показ.
Въпроса е кой е този piko1 ? и какво общо има с Криле ?

Admin
[Site Admin]
Регистриран: пон окт 01, 2007 7:23 pm

Re: Смях в залата

Непрочетено мнение от Admin » пет май 25, 2012 2:29 pm

Без каквато и да е връзка с Форума и темите в него!

Заключена